Sodyba Ąžuolų slėnis

(889)

Pagrindinis » Sodybos nuoma » Šiauliai » Sodyba Ąžuolų slėnis

Kaimo turizmo sodyba „Ąžuolų slėnis\" įsikūrusi buvusio dvaro teritorijoje - vienkiemyje, prie legendomis apipinto Kibirkštuko ežero. Čia pateksite vykdami plentu Ryga - Kaliningradas, o atkarpoje Šiauliai-Kelmė tarp 81-82 km pasukę į dešinę ir pavažiavę apie 100 metrų (informuoja stendas).
Kviečiame kolektyvus, šeimas, moksleivių grupes pas mus paviešėti. Siūlome jums ne tik pasigrožėti nuostabia gamta, karūnuotaisiais danieliais, nepakartojamu ilgakojų stručių šokiu, bet ir organizuoti įvairias šventes, susitikimus, seminarus, konferencijas.. Tam skirta salė su baru, svetainė, poilsio kambarys su židiniu. Jums pageidaujant organizuosime šventę ir lauko estradoje, ant Kibirkštuko ežero kranto, bei pakviesime pamėgtą muzikine grupę ar kapelą.
Besidomintiems tautos praeitimi sudarysime galimybę dalyvauti pažintinėje ekskursijoje po vietos apylinkes, papasakosime apie senąją dvarvietę, kur dabar auginami Afrikos stručiai.
Norintiems ilgiau paviešėti siūlome 2-4 vietų kambarius, baseiną, pirtį, sūkurinę vonią, žaidimų aikšteles. Ieškantiems romantikos leisime įsikurti kempinge ar namelyje ant ratų.
Siūlome poilsį pliaže ir maudynes ežere, pasiirstymą valtele, paminti vandens dviratį, išmėginti laimę žvejojant, pasportuoti.Tel. nr: 868732737

Telefono numeris: 868732737


Konferencijų salė
Salė šventėms
Pirtis
Miegamos vietos
Bevielis internetas
Ruošiamas maistas
Židinys
Parkavimo vietos

Baseinas
Vandens pramogos

Išsiųskite užklausą

ir sužinokite ar sodyba laisva

1
Išsiųskite užklausą
2
Gaukite atsakymą
3
Rezervuokite sodybąSvarbi informacija
Žmonių skaičius : 100
Miegamų vietų skaičius : 60
Kaina asmeniui : 40 €
Viso objekto kaina : 1 800 €
Ežeras
Pagrindinė informacija

Visas objektas

Darbo dieną Savaitgalį Žmonių sk. Miegamų vt.
1800 € 100 60


Maistas jūsų šventei
čia galite rasti maisto pasiūlymus savo šventei