Pirtis prie Vilhelmo kanalo

(768)

Pagrindinis » Sodybos nuoma » Klaipėda » Pirtis prie Vilhelmo kanalo

Sveiki atvykę į Mažosios Lietuvos pamario kraštą!

Klaipėdos rajone, važiuojant Šilutes link jus pasitinka garsus savo istorija Priekules miestas, įsikuręs gražiame Minijos vingyje, apaugusiame šimtamečiais ąžuolais.

Netoli Priekules 1873 m. iškastas Karaliaus Vilhelmo kanalas, sujunges Nemuną su Klaipėdos uostu. Čia abipus kanalo išsidėstę Pjaulių ir Klišiu kaimai buvo vadinami ‘‘Juoduoju Paryžiumi’’, nes kanalo dali nuo čia iki Klaipėdos kasę prancūzų belaisviai. Kanalo statybos tikslas buvo apsaugoti laivus ir sielius nuo pavojingu audru Kuršių mariose, prie Ventes rago, kur buvo dažniausiai sudaužomi sieliai, nuskandinami laivai.

Šiandien Karaliaus Vilhelmo kanalas garsus ir savo įdomia istorija, ir savo geopolitinė padėtimi, ir gamtos grožiu. Šalia kanalo puikuojasi Bismarko ąžuolas, bei Tyru pelke, kurioje auga be galo retas augalas Tyruline Erika. Anksciau Klišiu dvara valde garsus škotu kilmes pirkliai Ogilviai. Dabartiniai šeimininkai čia, įsikūrę kaimo turizmo sodyba- pirti. Cia yra iškasti 2 tvenkiniai, viename iš ju galima iš karto pažvejoti ir išsikepti žuvį (linai, karpiai).

Na, o už dviejų km. ir garsi savo istorija Dreverna-labai senas žveju kaimas, minimas dar 1253m. Cia nuo seno buvo labai patogus žveju uostas - dabar nuostabiai sutvarkyta prieplauka, organizuojamos ekskursijos po musu kraštą, plukdoma per marias.

Išplaukus Drevernos upe i marias, kitoje jų pusėje spindi Juodkrantė. Šis pamario kraštas unikalus ir išskirtinis, ji įdomu pamatyti, jame nuostabu ir pailsėti. Už 4 km. randasi Svenceles žveju kaimas, kur iš visos Lietuvos susirenka prie mariu sportininkai ir megejai sportuoti Jėgos aitvarais (Kaitais). Tai plaukimas vandens paviršiumi su specialia lenta ilgio 140 mm ir apie 40 mm. pločio lenta, kuria tempia jėgos aitvaras pasinaudodamas vėjo sukurta galia. Mišku palei marias galima nuvažiuoti į Ventes raga.

Tel. nr: 865065117

Telefono numeris: 865065117


Miegamos vietos
Bevielis internetas
Salė šventėms
Vieta gyvūnams
Pirtis
Muzikos aparatūra
Parkavimo vietos
Apšvietimas

Hiking
Playground
Vandens pramogos

Išsiųskite užklausą

ir sužinokite ar sodyba laisva

1
Išsiųskite užklausą
2
Gaukite atsakymą
3
Rezervuokite sodybąSvarbi informacija
Žmonių skaičius : 35
Miegamų vietų skaičius : 28
Kaina asmeniui : 15 €
Viso objekto kaina : 150 €
Tvenkinys, Upė
Pagrindinė informacija

Visas objektas

Darbo dieną Savaitgalį Žmonių sk. Miegamų vt.
300 € 350 € 35 28

Sodyba

Darbo dieną Savaitgalį Žmonių sk. Miegamų vt.
300 € 350 € 35 28