Sodyba Nemuno Vingis

(717)

Pagrindinis » Sodybos nuoma » Tauragė » Sodyba Nemuno VingisSodyba “Nemuno vingis” įsikūrusi ant aukšto Nemuno šlaito, nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į upės slėnį. Iki vandens 200 m. Sodybos teritorija 2 ha. Sodyba skirta tik svečiams.
Sodyboje yra du mediniai nameliai. Viename iš jų yra pirtis, priešpirtis, lauke šalto ir karšto vandens kubilai, pokylių salė talpinanti iki 25 žmonių, sanitarinis mazgas, antrame aukšte du miegamieji kambariai, WC.
Kitame namelyje rasite didelį poilsio kambarį su jaukiu židiniu ir virtuvės įranga, sanitarinį mazgą, antrame aukšte įrengtas miegamasis kambarys. Šalia namelio įrengta lauko pirtis – „kubilas“.
Iš viso sodyboje yra 14 miegamųjų vietų.
Sodyboje galima statyti palapines arba kemperius. Čia yra laužavietė, dvi pavėsinės, atskiras WC, vanduo, elektra. Šalia įrengtos krepšinio ir tinklinio aikštelės, sūpynės.
Sodyboje galima naudotis valtimis, žvejoti, žiemą smagu slidinėti nuo stataus šlaito, Nemuno slėniu eina dviračių takas, netoliese yra miškas, prie Nemuno – ramus, smėlėtas paplūdimys.
Sodyba priima svečius ištisus metus. Sodyboje galima rengti šventes, konferencijas. Svečiams gaminamas maistas pagal iš anksto suderintą valgiaraštį. Sodyboje yra mikroautobusas (8 vietų), kuriuo galima organizuoti išvykas į Gelgaudiškio dvarą, Panemunės ir Raudonės pilis,Maštaičių piliakalnį ir kt..
Sodyboje „Nemuno vingis“ rasite nuostabų gamtos ramybės ir komforto derinį. Čia praleistas laikas įsimins ilgam ir norėsite grįžti dar kartą.Tel. nr: 861018488

Telefono numeris: 861018488


Konferencijų salė
Salė šventėms
Pirtis
Miegamos vietos
Kubilas
Ruošiamas maistas
Muzikos aparatūra
Apšvietimas
Židinys
Parkavimo vietos

Baseinas

Išsiųskite užklausą

ir sužinokite ar sodyba laisva

1
Išsiųskite užklausą
2
Gaukite atsakymą
3
Rezervuokite sodybąSvarbi informacija
Žmonių skaičius : 70
Miegamų vietų skaičius : 70
Kaina asmeniui : 15 €
Viso objekto kaina : 1 450 €
Upė
Pagrindinė informacija

Visas objektas

Darbo dieną Savaitgalį Žmonių sk. Miegamų vt.
1450 € 70 70


Maistas jūsų šventei
čia galite rasti maisto pasiūlymus savo šventei