Jurgelevičių kaimo turizmo sodyba

(680)

Pagrindinis » Sodybos nuoma » Utena » Jurgelevičių kaimo turizmo sodyba

Ežerų vandens gaivumas, aplinkinių laukų bekraštybė, netolimo miško ošimas, gyvenimo sąlygų komfortas leis Jums pamiršti kasdieninius rūpesčius, atgauti jėgas bei praturtinti sielą, surasti ramybę, kurios visiems taip šiandien trūksta, daryti tai, ko trokšta širdis. Pajusti gyvos gamtos dvelksmą Jūs galite čia.

Nuosava žemė, esanti namo apylinkėse ir užimanti didelį plotą, ribojasi su dviem ežerais bei nuosavu tvenkiniu. Mėgstantys pasiirstyti, gali išsinuomoti irklines valtis. Žvejybai sudarytos idealios sąlygos: yra meškerės bei visi reikalaingi žvejybai įrankiai.

Apie 300m3 naudingo ploto namas, skirtas poilsiautojams, yra pastatytas 2004 metais. Name yra 7 erdvūs kambariai skirti saldžiam ir ramiam miegui. Dvejuose yra po dvi dvivietės atskiras lovas, o keturiuose – viena dvigulė. Taip pat viename iš kambarių yra viengulės kušetės. Jūsų patogumui yra įrengti 5 vonios kambariai su tualetais, dušais bei praustuvais. Karštas vanduo čia būna ištisus metus. Pirmame pastato aukšte esanti didelė svetainė-salė su židiniu bei poilsio arba šokių kambarys sukuria jaukią aplinką, kurioje svečiai gali maloniai leisti laiką. Joje gali būti švenčiamos įvairios progos: gimtadieniai, vestuvės ir pan. Salė talpina iki 50 žmonių.


Tel. nr: 869812444

Telefono numeris: 869812444


Salė šventėms
Pirtis
Miegamos vietos
Vieta gyvūnams
Kubilas
Ruošiamas maistas
Židinys
Parkavimo vietos

Vandens pramogos

Išsiųskite užklausą

ir sužinokite ar sodyba laisva

1
Išsiųskite užklausą
2
Gaukite atsakymą
3
Rezervuokite sodybąSvarbi informacija
Žmonių skaičius : 100
Miegamų vietų skaičius : 50
Kaina asmeniui : 16 €
Viso objekto kaina : 100 €
Ežeras, Tvenkinys
Pagrindinė informacija

Visas objektas

Darbo dieną Savaitgalį Žmonių sk. Miegamų vt.
100 € 100 50