Jurodis Kristinos Vančienės sodyba

(655)

Pagrindinis » Sodybos nuoma » Tauragė » Jurodis Kristinos Vančienės sodyba

Nuo 2003 metų liepos mėnesio turistus kviečia moderni 4 gandrų sodyba. Restauruotame praėjusio amžiaus name įrengti 7 vienviečiai ir dviviečiai kambariai su dušu, tualetu, televizija kiekviename.

4 dviviečiai paprastesni ir pigesni, bet su geru aptarnavimu, puikiu vaizdu į Nemuną. Sodyboje “Jurodis” apsistoję turstai galės keliauti Nemuno pakrantėmis, apžiūrėti pilis ir bažnyčias, plaukioti laivais Nemunu, klajoti Karšuvos girioje, uogauti, grybauti, aplankyti įdomius žmones ir Jurbarko kultūros renginius, žaisti pliažo tinklinį, vakarais mėgautis ramybe prie laužo ir paukščių balsais. Yra drėgna pirtis, kubilas, 2 salės bendravimui, lauko židinys, pagal pageidavimą organizuojami etnografiniai vakarai.

Svečiai vaišinami namuose gaminta uogiene, sultimis, medumi, kulinarinio paveldo patiekalais. Nuo sodybos iki vieno iš ilgiausių tiltų per Nemuną, artimiausio banko, kultūros centro ar parduotuvės – 10 min., iki pašto ir kavinių – 20, iki rajono savivaldybes 10 minučių kelio pėsčiomis. Atvykstantiems nuo Kauno yra pirmoji sodyba Jurbarke ant dešiniojo Nemuno kranto; nuo Klaipėdos, Šilutės – pravažiavus pagrindinę Dariaus ir Girėno gatvę – paskutinė arba Kauno g. Nr.103.

Pirmųjų sezono svečių laukia malonios staigmenos!

Tel. nr:

Telefono numeris:

Išsiųskite užklausą

ir sužinokite ar sodyba laisva

1
Išsiųskite užklausą
2
Gaukite atsakymą
3
Rezervuokite sodybąSvarbi informacija
Žmonių skaičius : 25
Miegamų vietų skaičius : 23
Kaina asmeniui : 10 €
Viso objekto kaina : 250 €
Pagrindinė informacija

Visas objektas

Darbo dieną Savaitgalį Žmonių sk. Miegamų vt.
250 € 25 23


Maistas jūsų šventei
čia galite rasti maisto pasiūlymus savo šventei