Pirtis prie skaisčio

(46)

Pagrindinis » Sodybos nuoma » Vilnius » Pirtis prie skaisčio

Sodyba yra 1,3 h sklype, kuris randasi Trakų rajono istoriniame nacionaliniame parke. Privažiavimas prie sklypo yra labai paprastas, lengva atvažiuoti tiek iš Trakų, tiek iš Vilnius-Kaunas autostrados pusės. Sklypo pakrantės 150 metrų ilgio zona ribojasi su Skaisčio ežeru, kuris pereina į Galvės ežerą ir apeina aplink Trakų pilį. Taip pat sklypas aptvertas medinia tvora, apšviestas, teritorijos gerbuvis sutvarkytas, padaryti takeliai tiek vaikščiojimui, tiek automobilio pravažiavimui, taip pat yra automobilių stovėjimo aikštelė.
Teritorijoje randasi:
1. Dviejų aukštų iš rastų padaryta pirtis (126 kvad. metrų), pirmajame aukšte pirtis, pobuvių salė, tualetas, dušas, antrajame aukšte miegamasis ir balkonas. Pirtis stovi 10 metrų atstumu nuo ežero kranto ir šalia yra didelė prieplauka.
2. Banketinė salė (pavėsinė pobuviams) 100 kvad. metrų ploto, padaryta iš stiklo ir medžio, joje vienu metu gali tilpti iki 60 žmonių, viduje yra iš ąžuolo padaryti baldai, didelis židinys.

Kaina iš penktadienio į šeštadienį 200 eurų, iš šeštadienio į sekmadienį 250 eurų, nuo sekmadienio iki ketvirtadienio paros kaina 150 eurų.Tel. nr: 861610007

Telefono numeris: 861610007


Miegamos vietos
Salė šventėms
Židinys
Pirtis
Muzikos aparatūra
Parkavimo vietos
Apšvietimas

Fishing
Hiking
Vandens pramogos
Table tennis
Football court

Išsiųskite užklausą

ir sužinokite ar sodyba laisva

1
Išsiųskite užklausą
2
Gaukite atsakymą
3
Rezervuokite sodybąSvarbi informacija
Žmonių skaičius : 15
Miegamų vietų skaičius : 10
Kaina asmeniui : 0 €
Viso objekto kaina : 70 €
Ežeras
Pagrindinė informacija

Maistas jūsų šventei
čia galite rasti maisto pasiūlymus savo šventei