Elonos Rimkienės sodyba Aukštakalniai

(458)

Pagrindinis » Sodybos nuoma » Alytus » Elonos Rimkienės sodyba Aukštakalniai

Elonos sodyba yra vienkiemyje šalia ežero. sodybos kieme – puikūs tvenkiniai, kaimiškos pirtys, krepšinio ir futbolo aikštelės, sūpynės vaikams.

Poilsiautojai gyvena atskirai ir savarankiškai, tačiau jiems visada gali padėti sodybos teritorijoje gyvenantis aptarnaujantis personalas.

Namo viduje yra židinys, stalo teniso, biliardo stalai, karštas vanduo, dušo kabina, TV.

Vienu metu sodyboje gali ilsėtis keturios šeimos. Rengiant pobūvius, priimame iki 50 žmonių.

Pirtis
Didesniojoje pirtyje yra pasisėdėjimui skirtas erdvus, apie 20 kv. m. priepirtis. Jame telpa apie 12 žmonių. Iš jo meniškais mediniais laptais patenkama į antrą aukštą, kuriame yra 2 nakvynei skirti kambariai.
Garinė- pakankamai didelė, joje įvestas ir originaliai statinėje sumontuotas dušas. Pirties krosnis malomis kurenama ir saugiai plytomis atitverta. Iš pirties išeinama tiesiai ant per tvenkinį nutiesto tiltelio.
Mažesnioji pirtelė yra sumaniai atnaujinta buvusi kalvė. Ji patraukia akį sumaniai suderintu skaldyto akmens mūru ir tradicine rastų siena. Ją verta pasirinkti jaukiam uždaram pirties vakarui. Krosnelė – malkinė, greitai prikaitinanti orą, labiau tinkama pasyvaus kaitinimosi procedūroms. Sodyboje rūpestingai suformuoti du tvenkiniai. Šiltais vasaros vakarais iš pirties namo malonu grįžti tilteliu.

Tel. nr: 868716848

Telefono numeris: 868716848

Išsiųskite užklausą

ir sužinokite ar sodyba laisva

1
Išsiųskite užklausą
2
Gaukite atsakymą
3
Rezervuokite sodybąSvarbi informacija
Žmonių skaičius : 50
Miegamų vietų skaičius : 50
Kaina asmeniui : 8 €
Viso objekto kaina : 450 €
Pagrindinė informacija

Visas objektas

Darbo dieną Savaitgalį Žmonių sk. Miegamų vt.
450 € 50 50