Juozo pirtis HBH

(425)

Pagrindinis » Sodybos nuoma » Klaipėda » Juozo pirtis HBH

Nuo 1997 metų veikiantis pramogų kompleksas šiandien vienu metu gali priimti iki 1200 svečių vienu metu. Šio komplekso „varomoji jėga” yra visoje šalyje garsus HBH Juozo alaus bravoras, kurio šviežio alaus galima ne tik paskanauti, tačiau ir patį gamybos cechą aplankyti, susipažinti su šio senovinio lietuviško gėrimo gamybos tradicijomis.
Sodybos teritorijoje sukurtos geros sąlygos trumpam atsilpalaiduoti nuo kasdienės įtampos, pabendrauti su draugais, priimti svečius, švesti įvairas šventes, rengti iškilmingus pokylius. Kad vaikai nenuobodžiautų – įrengtos įdomios vaikų žaidimų aikštelės.
Sodybos teritorijoje yra uždara automobilių aikštelė, kurioje automobiliai saugomi už simbolinę 1 Lt kainą.
Sodyba pritaikyta tiek pasyviam poilsiui, tiek ir aktyviam: krepšinio aikštelės, galimybė pajodinėti žirgais, nuolat organizuojami įvairūs renginiai. Gausu pramogų vaikams. Visus džiugina puikiai sutvarkyta aplinka.

Svečių laukia jaukus kaimiško stiliaus viešbutis su dviviečiais, triviečiais bei keturviečiais kambariais. Visuose numeriuose yra televizorius, dušas, tualetas. Kambariuose kaba šiuolaikinių lietuvių menininkų paveikslai.

Komplekse įrengtos tikrai puikios pokylių salės: 3 mažosios, 3 didžiosios, 2 pavėsinės. Į visas jas tiekamas tiek „Juozo” alus, tiek „Rados” virtuvės maistas.

Čia kiekvienas liks patenkintas tikrai puikiais ir įvairiais „Rados” virtuvės patiekalais. Vienu metu prie stalų gali susėsti 1200 žmonių.

Pirtis yra šalia pagrindinio restorano patalpų. Vakarienę galima užsisakyti ir į priepirtį.
Kadangi pirtis yra integruota į patalpas, vandens procedūros – tik „vietinės”. Lankytojai paprastai mielai naudojasi šaltu „šoko dušu”, kuris virvutės patraukimu ant galvos išpila gerus 2 kibirus vandens.
Be dušo yra ir baseinėlis su visad šaltu vandeniu ir 2 šilti dušai. Šių galimybių visai pakanka norint kokybiškai atsivėsinti po kaitinimosi ir nusiprausti.

Pirčių komplekse įrengos 2 garinės paptalpos: tradicinė lietuviška garinė ir šlapio garo (vadinamoji „turkiška”). Jos abi yra šalia, į jas patenkama tiesiai iš pagrindinės poilsio patalpos.
Šlapio garo garinė. Maždaug 6 kaitinimosi vietų, tačiau joje maloniau gulėti, atsipalaidavus po karšo intensyvaus vanojimosi.
Lietuviška garinė. Garinė yra jauki, gerai subalansuoto apšvietimo. Apytikriai 2×3 m dydžio, apkūrenama geležine suomiška krosnele, kuri yra gal šiek tiek mažoka tokiai pirčiai, ypač intensyvaus vanojimosi metu. 7 kaitinimosi vietų, tačiau joje maloniau gulėti, atsipalaidavus po karšo intensyvaus vanojimosi. Plautai įrengti „žemaitiškai” – jie yra solidžios išvaizdos, platesni nei daugumoje kitų pirčių, o aukščių skirtumas – mažesnis. Tai patogu sunkiau judantiems, vyresnio amžiaus svečiams. Vanojantis šioje garinėje reiktų atkreipti dėmesį į tai, kad joje beveik neišvengiamai susidaro kiek drėgnesnio nei įprasta garo atmosfera, iš dalie dėl nededelio akmenų kiekio ir ant kamino įrengtos karšto vandens talpos.


Tel. nr: 844544678

Telefono numeris: 844544678

Išsiųskite užklausą

ir sužinokite ar sodyba laisva

1
Išsiųskite užklausą
2
Gaukite atsakymą
3
Rezervuokite sodybąSvarbi informacija
Kaina asmeniui : 0 €
Viso objekto kaina : 0 €
Pagrindinė informacija

Visas objektas

Darbo dieną Savaitgalį Žmonių sk.
Klausti


Maistas jūsų šventei
čia galite rasti maisto pasiūlymus savo šventei