Sodyba Novaluna

(325)

Pagrindinis » Sodybos nuoma » Kaunas » Sodyba Novaluna

Ant Šešuvos upės kranto, 20 kilometrų nuo Kauno, Jonavos rajone, Užusaliuose įsikurusi sodyba , kurioje organizuojamos konferencijos, seminarai, vestuvės, gimtadieniai, jubiliejai, šimtadieniai, išleistuvės ir kitos šventės, gaminame maistą pobūviams. Savo šventei galite pasirinkti erdvią pokylių salę, pro kurios langus atsiveria puikus vaizdas į Šešuvos upę ir miškelį.
Svečiai kviečiami apsilankyti kavinėje. Jų patogumui įrengta saugoma automobilių aikštelė. Nedidelei draugijai puikiai tiks ant upės kranto pastatyta pirtelė. Nuo seno ji yra ne tik sveikatos, bet pramogų ir poilsio šaltinis. Pirtį išsinuomoti galima kelioms valandoms arba ilgesniam laikui, kartu su nakvyne.
Vasarą svečius džiugina jaukus paplūdimys. Galima išsinuomoti vandens dviračius ir valtis. Įrengta vaikų itin mėgstama vandens čiuožykla. Čia pat galėsite pavalgyti, atsigerti alaus. Jums pageidaujant, užkandžius atneš mūsų padavėjos.
Žiemą taip pat netrūksta pramogų. Svečiai gali pačiuožinėti ant ledo, visada paruošiama eketė.

Jei pasiilgote tyro oro, atgaivos sielai, puikių įspūdžių, saugiai ir netrukdomai pailsėti kviečiame į Užusalių kaimo turizmo sodybą \"Novaluna\". Poilsį ir gryną orą ras norintys pabėgti nuo miesto triukšmo,vakare susikurti laužą ar pasėdėti prie židinio. Ramybės suteikia jauki aplinka ir malonus aptarnavimas.
Sodyba svečius priima visus metus.

Tel. nr: 865050222

Telefono numeris: 865050222

Išsiųskite užklausą

ir sužinokite ar sodyba laisva

1
Išsiųskite užklausą
2
Gaukite atsakymą
3
Rezervuokite sodybąSvarbi informacija
Pagrindinė informacija

Visas objektas

Darbo dieną Savaitgalį Žmonių sk.
Klausti


Maistas jūsų šventei
čia galite rasti maisto pasiūlymus savo šventei