Geluvos sodyba

(3247)

Pagrindinis » Sodybos nuoma » Šiauliai » Geluvos sodyba

Nuostabi vieta, kur atrasite tyvuliuojantį Geluvos ežerą, kvepiantį Pageluvio mišką, vaizdingą panoramą, kuri įkvėps Jus iš naujo pajusti gamtos didybę ir grožį, o lekiantis ir skubantis pasaulis bent trumpam sustos ir suteiks nuoširdų pasibuvimą su brangiausiais žmonėmis.

Sodyba įsikūrusi Šiaulių rajone, Kurtuvėnų regioniniame parke, Geluvos ežero pakrantėje. Čia ištisus metus galite ilsėtis, švęsti gimtadienius, krikštynas, organizuoti pobūvius ir kitus renginius ar tiesiog jaukius draugų bei giminių susitikimus. Jums nereikės sukti galvos dėl fotosesijos – fotografo kadro vertas kiekvienas, net ir pats atokiausias Kurtuvėnų regioninio parko kampelis (žr. Galeriją).

Patirkite kas yra kaimo turizmas tikrąją to žodžio prasme: užuoskite pievą, garuojančią žemę bei rytmečio rasos aromatą. Ežeringas ir miškingas Kurtuvėnų kraštovaizdis leis Jums ne tik atsipalaiduoti, bet ir patirti vidinį harmonijos jausmą. Čia kiekvienas ras galimybę atsigaivinti po maudynių pirtyje šalia esančiame Geluvos ežere, pagauti savo gyvenimo žuvį, skanauti gardžiausius patiekalus klausantis gamtos garsų, leistis į romantišką pasiirstymą medine valtele, gėrėtis nepaprastu kraštovaizdžiu, išgirsti gyvąją miško simfoniją, šokti basomis ant ką tik nupjautos žolės su šventės svečiais iki paryčių, pamiršti, kad egzistuoja laikas. Linkime lėtai ir godžiai tuo mėgautis, juk esate verti paties geriausio!

Pageluvio miškas siunčia samanomis ir sakais kvepiančius linkėjimus.

Tel. nr: 865065117

Telefono numeris: 865065117


Heating
Miegamos vietos
Bevielis internetas
Salė šventėms
Židinys
Pirtis
Muzikos aparatūra
Parkavimo vietos
Apšvietimas

Fishing
Hiking
Beach

Išsiųskite užklausą

ir sužinokite ar sodyba laisva

1
Išsiųskite užklausą
2
Gaukite atsakymą
3
Rezervuokite sodybąSvarbi informacija
Žmonių skaičius : 35
Miegamų vietų skaičius : 16
Pagrindinė informacija

Visas objektas

Darbo dieną Savaitgalį Žmonių sk. Miegamų vt.
350 € 350 € 30 16


Maistas jūsų šventei
čia galite rasti maisto pasiūlymus savo šventei