Sodyba Devintam Danguj

(122)

Pagrindinis » Sodybos nuoma » Kaunas » Sodyba Devintam Danguj

Taip norisi patirti kažką naujo? Kažką nepaprasto ar tiesiog dar nepatirto? Nežinote, kaip galėtumėte su savo draugais praturtinti nusibostantį laisvalaikį, bendrus vakarus, savaitgalius ar paminėti kažkokias progas? Mes žinome! Apsilankykite poilsio sodyboje „Devintam danguje“ ir bet kokia Jūsų šventė taps išskirtinė!

Ši sodyba patenkina net pačių inoringiusių klientų poreikius: čia patinka tiek vertinantiems ramybę, tiek aktyvaus poilsio mėgėjams. Mes Jums siūlome puikų atotrūkį nuo miesto šurmulio, gryną orą, pramogų tiek karščiausią vasarą, tiek ir pačią šalčiausią žiemą: pirtis, lauko baseinas, pavėsinė (šalia lauko židinys).

Senąja pagonybe dvelkiančia dvasia ši sodyba išsiskiria: šalia supiltas įspūdingas, net devynių metrų piliakalnis, jo pačioje viršūnėje įkurtas didžiulis aukuras, senovės Lietuvių Dievų skulptūros, romi, nuostabi gamta – visa tai taip įsupa ir įtraukia į savitus ir neišdildomus pojūčius.

Išskirtinėje aplinkoje – išskirtiniai pojūčiai! Ši poilsio sodyba įsikūrusi Sarginės km., Šilavoto sen., Prienų raj. (20 km nuo pačių Prienų, 50 km iki Kauno). Vienu metu leidžiama poilsiauti tik vienai 10 – 15 žmonių grupei.

Tel. nr: 868791117

Telefono numeris: 868791117

Išsiųskite užklausą

ir sužinokite ar sodyba laisva

1
Išsiųskite užklausą
2
Gaukite atsakymą
3
Rezervuokite sodybąSvarbi informacija
Pagrindinė informacija

Maistas jūsų šventei
čia galite rasti maisto pasiūlymus savo šventei